Hakkınızı İsteyin

Eğer sizin de kalbinizin bir köşesinde iman denen mefhumdan biraz da olsa birşeyler var ise Eminim sizler de gelmesi kaçınılmaz olan büyük günde ibressi zerre şaşmayan terazinin karşısında güzelliklerin ağır basmasını diğer tarafın da mümkün olduğunca hafif kalmasını arzu edersiniz. Şunu da bilirsiniz ki Allah Merhametlilerin en Merhametlisidir ve sizin bütün kusurlarınızı bağışlayabilir. Ancak öyle bir şey var ki bağışlanması kişilere bağlıdır Kul hakkı denilir buna. İşte bu sebepledir ki bu yazıyı yazmak istedim.

 

Belki bir zamanlar bir şekilde sizinle bir irtibatımız oldu ve bilerek ya da bilmeyerek size karşı bir haksızlıkta bulundum. Belki çok eskidendi ve bir daha da göremedik birbirimizi ama aklınızda yapılan o haksızlık kaldı ve o hakkınızı talep etmek istiyorsunuz.

Eğer bu veya buna benzer bir durum var ise lütfen aşağıdaki formu kullanarak mesaj atın. Eğer hala yeryüzünün bir köşesinde nefes almaya devam ediyor ve bu mesaja cevap verebilecek durumda isem inşallah cevap veririm. Yok eğer cevap gelmemiş ise ya imkanım yoktur cevap vermeye ya da kalp atışlarım durmuş olabilir. Bu durumda affınızı talep ediyorum.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *